בית/ראיון עם מירב לבנון – מי מפחד מכסף?

ראיון עם מירב לבנון – מי מפחד מכסף?

השבוע מירב לבנון ואני נפגשנו לשיחה בנושא כסף. מירב, מאמנת ויועצת פיננסית מלווה עסקים ויחדים בתהליכים פיננסיים, אם זה תכנון תחזית עסקית או בניית תהליכים של יציאה מחובות לעצמאות כלכלית. מירב עובדת על מוטיבציה, אמונה עצמית, עיבוד חסמים ובניית בטחון ואמונה עצמית.
אתן אולי לא יודעות, אבל נושא ההתנהלות הכלכלית מאוד קרוב לליבי והוא אחת התחומים שאיתם יצאתי להקים את מאמאנטו. לאחר שלפני מספר שנים ניסיון עסקי לא מוצלח של בן זוגי ד-אז הכניס אותנו לסחרחרה של חובות, הוצאה לפועל וחשבון בנק מוגבל.
הרגע הזה, הטראומה הזו, הותירה אותי בהלם אבל לימדה אותי לקח חשוב שאני נושאת איתי עד היום. אם אני לא אנהל את הכסף שלי, הבנקים ינהלו אותי… ובתור מישהי שממש לא אוהבת שמנהלים אותה (מי שמכיר אותי יעיד😆), זו היתה נקודת מפנה והתחייבתי בפני עצמי שלשם אני לא חוזרת. בראיון עם מירב רציתי להביא אופטימיות ותקווה, שלא משנה באיזה מצב כלכלי אנחנו עלולות למצוא את עצמינו, תמיד יש סיכוי לעשות שינוי.
מירב ואני שוחחנו על החששות שלנו מכסף, על הפחד והרתיעה שיש לרבים מאיתנו בהתמודדות עם כסף, עם הבנקים, עם חריגות ועם מינוסים.
הרחבנו על איך, בצעדים קטנים אפשר להפוך את הקערה על פיה, לצאת ממינוס, להתחיל לחסוך ואפילו להתחיל להשקיע ולחיות בשפע. בשיחה גם העלנו מספר רעיונות שבאמצעותם ניתן ואך רצוי, להגדיל את ההכנסה שלנו – והבנו שבסופו של דבר הכל תלוי בנו.

שווה צפייה

לצפיה לראיון בערוץ ה-YouTube שלנו

מאמאנטו - ראיון עם מירב לבנון - מי מפחד מכסף?

להאזנה לראיון בערוץ ה-Spotify שלנו

הצטרפי לקהילת מאמאנטו בפייסבוק לעוד מלאאא תוכן, טיפים והטבות