ראיון עם אתי גלזר טויסטר – כללי זהב במריבות עם אחים

השבוע ראיינתי את אתי גלזר טויסטר, מנחת הורים, מוסמכת מכון אדלר בעלת התמחות בהנחיית הורים לילדים המתמודדים עם קשיי קשב, ילדים בעלי צרכים מיוחדים ומתבגרים. אתי באה להתארח אצלנו לשוחח על יחסים בין אחים במשפחה.

כולנו מוצאות את עצמינו לעיתים מפרידות את הכוחות, מתערבות ומנסות ליצור יחסים טובים בין הילדים שלנו. בשאיפה ליצור אווירה חיובית, שיתוף פעולה ואהבת אחים ובעיקר שקט, אנחנו מתערבות במריבות האחים, מפרידות, לוקחות צד ובפועל מנהלת בעצמינו את הסכסוך.

בראיון אתי נותנת לנו כלים כיצד ליצור אווירה חיובית ובונה בבית, נלמד את התגובות הנכונות לנו כדי ללמד את הילדים שלנו לפתור סכסוכים וקונפליקטים בדרכים בונות, בעצמם. אתי שופכת אור על הדרכים בהם נוכל, באופן מפתיע, "לנצל" את המריבות כדי לייצר מערכות יחסים טובות יותר מאי פעם, אווירה משפחתית נעימה, שיתוף פעולה בין הילדים לבנינו ובעיקר בינם לבין עצמם. ובעיקר נלמד שבניגוד לאינסטינקט הטבעי שלנו, מריבות בן אחים הם בעלי חשיבות רבה מאוד בתהליך ההתפתחות התקין של ילדים ואיך הכלים שנלמד אותם בילדותם ישמשו אותם בהתמודדות עם העולם הגדול בבגרותם, בהתמודדות בתוך מערכות יחסים זוגיות, מקומות עבודה ובכלל.

שווה צפייה

להורדת מדריך מפורט על כללי הזהב ליחסים טובים בין אחים >>

לצפיה לראיון בערוץ ה-YouTube שלנו

מאמאנטו - ראיון עם אתי גלזר טויסטר - כללי זהב ליחסים טובים בין אחים

להאזנה לראיון בערוץ ה-Spotify שלנו