כאן בשבילך  |  לאשה ולאמא שאת

מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

שיאית גלעדי – טיפול יוצר שינוי

בעזרת כלים אנרגטיים תודעתיים ונסיון אישי של התמודדות עם מחלה קשה. למדתי לצמוח מכל קושי ולמנף אותו. לנשום, להתייצב ולהמשיך הלאה בראש מורם.
שיטות הטיפול שלי רואות את האדם בשלמותו, פיזי, רגשי ומנטאלי, מחזקות ומעצימות את יכולותיו משנות אמונות מעכבות ופותחות אפשרויות ראייה חדשות על החיים מתוך הבנות והתבוננות פנימית.
הטיפולים של שיאית עוזרים לבניית בטחון עצמי, טיפול בפחדים, אמונות מגבילות שמעכבות אותנו בחיים, כעסים, תסכולים וטיפול בילד הפנימי בעזרת יצירה חופשית ודימיון מודרך.

לאתר של שיאית
אמליה אלקיים - מאמנת א.נשים לצמוח מהקושי

אמליה אלקיים – מאמנת א.נשים לצמוח מהקושי

שמי אמליה אלקיים ואני מאמנת א.נשים לצמוח מהקושי.

הי נעים להכיר, שמי אמליה. אני בת 38, נשואה ובעלת ניסיון עשיר של התמודדות עם אתגרים וקשיים.
לאחר 70-80 ניתוחים עד גיל 11 וחצי ומחלות רקע למכביר, ביניהם אפילפסיה, ספינה ביפידה, הידרוצפלוס מנינגוצלה וסקוליוזיס, הגעתי לכאן (לעולם) כדי לנצח לא כדי למכור את עצמי.

החזון שלי – ללוות ולהוביל א.נשים למימוש ולהצמיח אותם מתוך הקושי עד שיגידו – "אני מסוגל/ת להמשיך לבד".

לאתר של אמליה
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

יעל רוזמרין – הילרית, מתקשרת, שמאנית-אינדיאנית, פיה מודרנית

אני מזמינה אותך לחוויית טיפול מאירת דרך 🌟, מלאה ברוגע, בשחרור, באיזון, בריפוי והעצמה לגוף, לנפש ולנשמה. אני מזמינה אותך, לתת זמן נשימה לנשמה שלך. זמן שהוא אך ורק שלך, זמן אישי-נשי, שמדייק, מכוון ומאיר מחדש את הדרך האישית שלך בצורות שונות.

לאתר של יעל

הילה נגו – מנחת הורים לילדים עם צרכים מיוחדים

הילה נגו, דוקטורנטית בחוג לחינוך מיוחד באוניברסיטת חיפה, בוגרת התוכניות להכשרת הורים לילדים עם מוגבלות מטעם אוניברסיטת חיפה ואימון אישי מטעם אנגרמה, מרצה להוראה מותאמת ואסטרטגיות למידה, ומחנכת כיתות חינוך מיוחד עם לקויות שונות ותפקידים מגוונים במערכת החינוך מזה 16 שנה. אני פה לצעוד איתכם את הדרך לחיים שלווים וטובים עם ילדים עם צרכים מיוחדים.

לאתר של הילה
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

שני בן נר צי – נומרולוגית אופטימית

בית ספר ללימודי נומרולוגיה וקריאה בקלפי טארוט | ייעוץ והכוונה אישית
שמי שני בן נר צי, ואני מלווה אנשים בתהליכי קבלת החלטות חשובות בחיים, כמו נושא זוגיות, מעבר דירה, החלפת מקום עבודה (או עיסוק), התלבטויות שונות מול הילדים והבנת השיעורים הנשמתיים המשותפים לנו.
בנושאים הללו דרושה החלטה ותוכנית פעולה אותה בונים בעזרת מפה נומרולוגית, קלפי טארוט, פרחי באך וריפוי בתיקשור.
אני פורסת בפנייך את הפוטנציאל להצלחה, לשינוי ואז הדרך ברורה הרבה יותר.
אני מאמינה שכל שינוי הוא אפשרי ולא חייב להיות כרוך במאמץ וסבל!

לאתר של שני
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

חגי ריינר – הורות לילדים מאושרים על הרצף

נחנו חגי ושירה. זוג הורים לארבעה ילדים: שלושה בנים, ובת. לפני ארבע וחצי שנים גילינו שיש לבכור שלנו אוטיזם ואפילפסיה. לפני כשנה גילינו שגם לשלישי שלנו יש אוטיזם. תמיד חשדנו שמשהו לא בסדר, אבל המערכת והסביבה לא קיבלה את חשדות שלנו, ועיכבה את האבחון. בתחילת הדרך הרגשנו מאוד מבודדים וחסרי אונים מול כל המשמעויות של האבחון שקיבל הילד. מאז עברנו כברת דרך, ואנחנו רוצים לחלוק את הידע שצברנו, כדי:
1. לחזק את קהילת ההורים המטפלים בילדים על הרצף.
2. כדי שילדים מיוחדים יקבלו את הטיפול הטוב ביותר, שיחוו ילדות מאושרת כמה שניתן, ויגדלו להיות כמה שיותר עצמאיים.
3. כדי שאנשים עם צרכים מיוחדים יוכלו להנות מיחס הולם, וללא סטיגמות. משיווין שמגיע לכל אחד, בלי קשר לרקע שלו.
נשמח להיות כאן עבורכם.
לאתר של חגי ושירה

אביב בלישה – צירופים בהנא(ע)ה

כשראיתי את בני, בכורי, עם קשיים בלימודים גיליתי גם את שלי. גיליתי את הילדה שהיתה שם ולא הצליחה. את הילדה שלא ראו אותה ולא הבינו אותה. בבת אחת, בהארה גדולה הבנתי את ילדותי, את מי הייתי כילדה, כמתבגרת וכמבוגר והבנתי את בני ובתי. הבנתי כי אז, בעבר אנשי החינוך וההורים לא ידעו, לא הבינו וכלום לא נעשה מתוך כוונה רעה והשלמתי עם ההבנה אבל גם החלטתי שאצלי יהיה אחרת ויצאתי ללמודי בתחום האימון הכללי ומשם ההתמקצעות לאימון לילדים עם קשיי קשב וריכוז היתה סלולה. במקביל למדתי במקומות שונים הוראה מותאמת וכאשר הגיע היום, החלטתי לפרוש ממערכת ההוראה הפורמלית ולעבור ללוות תלמידים להצלחות בדרכי, באמונותי בערכי וזה מה שאני עושה באהבה גדולה יום יום.
לאתר של אביב

רותם קדוש – אימון רגשי לילדים ונוער

השיטה האינטגרטיבית משלבת רוחניות, רגש וכלי אימון פרקטיים, שעוזרים לילדים להתמודד עם אתגרי החיים בהצלחה. בתהליך האימון, אני יוצרת מערכת יחסים עם המאומנים שלי, כך שאתם יודעים שמה קורה בקליניקה נשאר בקליניקה וביחד אנחנו מגיעים לתוצאות מצוינות.

לאתר של רותם
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

דנה לב – הורים שבלב

דנה לב, מנחת הורים, בעלת תואר בחינוך ותעודת הוראה ואמא ל-2 ילדים מקסימים. תמיכה בייעוץ שינה, גמילה מחיתולים, גבולות וסמכות הורית, ליווי לאחר לידה, סימני שפת גוף תינוקות וכלים להעצמה במשפחה.

לדף העסקי של דנה
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

רבקה אוטולנגי – בדרך השקט

מאמנת אישית וזוגית בגישה הרגשית. מלווה ומאמנת הורים לילדים עם מוגבלויות פיזיות לחיות באפס מוגבלות לצד אתגרי ההורות והמשפחה. לעזור לכן, אמהות מיוחדות, למקסם את החיים שלכן, את החיים של הילד.ה שלכן ושל כל התא המשפחתי שלכן.

לדף העסקי של רבקה
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

נעמי כהן – אמאל'ה תינוק

דולה לאחר לידה, מנחת סדנאות עיסוי ורפלקסולוגיה, בייבי יוגה, Baby Signs – שפת הסימנים לתינוקות ועוד כולל סדנאות והרצאות און ליין.

לדף העסקי של נעמי
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

דורית כהן – תחושת לב ובטן

מלווה התפתחותית, מעסה נשים בהיריון, מדריכת עיסוי תינוקות, רפלקסולוגית, דולה פוסט פארטום, מנחת מעגלי נשים לאחר לידה, כותבת על אמהות ועל החיים עצמם.

לדף העסקי של דורית