כאן בשבילך  |  לגוף ולנשמה

מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לגוף ולנשמה

עידית דרור – טיפול רפלקסולוגי לטיפול בכאבים ובתהליכי פוריות לנשים

שמי עידית דרור, אני מאמינה שלגוף יש את היכולת לרפא את עצמו. בחרתי לעשות זאת בטיפול רפלקסולוגי משולב שמנים אתריים, רייקי, עיסוי ודמיון מודרך.
לאחר 22 שנים כגננת, תפקיד שאהבתי מאוד, התחלתי להרגיש בקצות אצבעותיי את הרצון לטפל ולהעניק לנשים מגע לאיזון גוף-נפש.
בקליניקה שלי, בשיכון ל' בתל אביב, אני מאפשרת לנשים לתת דרור לגוף ולנפש שלהן ולהביא את עצמן למרחב הטיפולי שמאפשר הכלה והקשבה.

לאתר של עידית
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

חוט השני – נומרולוגית אופטימית

נומרולוגית אופטימית שמאמינה שכל שינוי הוא אפשרי ולא צריך להיות מלווה בעצב או קושי. הדרכת נשים / מטפלות / מאמנות את עולם המספרים – נומרולוגיה וקלפי טארוט. שני מציעה גם קבוצות מנטרות לזימון זוגיות וזימון כסף.

לאתר של שני
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לאמא ולאישה שאת

יעל רוזמרין – הילרית, מתקשרת, שמאנית-אינדיאנית

יעל היא מדיום ומתקשרת, אשת רפואה שמאנית – אינדיאנית, הילרית אנרגטית – הוליסטית, מגשרת בין עולמות ומימדים, מתווכת אנרגטית ולוחמת אור. יעל מעניקה מתנה לכל מי שמתאמת מולי את אחת משיחות הטיפול: זמן נשימה לנשמה – ייעוץ והכוונה או זמן נשימה לנשמה – מסע ריפוי, מקבלת במתנה, עבורה או עבור אשה אהובה בחייה, זמן נשימה לנשמה בקטנה – מסר אישי-נשי בשווי 50 ש"ח.

לאתר של יעל

אור הילינג – טיפול אנרגטי לנפש ולגוף

טיפול אנרגטי מיוחד מאוד, לנפש ולגוף, בלי מגע ובלי מילים. מתאים לטיפול במחלות, טיפול נפשי/ריגשי, טיפול בלא מודע ולכל מי שרוצה להרגיש יותר טוב.

לאתר של אור הילינג

גל גולדשטיין – טיפול בשיטת ההתמקדות (Focusing)

שיטת ההתמקדות היא שער ישיר ופשוט למקומות הכי פנימיים ומהותיים בחיינו. ההתמקדות מאפשרת חיבור לגוף דרך הקשבה לתחושות שעולות בו. מניסיוני, החיבור לגוף מעלה את הדימוי העצמי ומייצר התנהלות נכונה מול אנשים, לחצים, הרגלים, החלטות ועוד… והכי חשוב – מאפשר לנו להיות מחוברות לאמת שלנו.

לדף העסקי של גל
מאמאנטו - אנחנו כאן בשבילכם - לגוף ולנשמה

שרונה הדר חורי – הזמנה לשפע

הצטרפי למאות הנשים שבחרו בשינוי והצליחו להיות ולקבל עוד הרבה יותר, כשהיו מוכנות להתחבר לשפע שהן כבר, יותר ובהרבה יותר קלילות מאי פעם. בואי לבחור ממגוון הקורסים והסדנאות, הקצרות או המקיפות שיעצימו אותך להיות ולקבל עוד הרבה יותר ממערכות היחסים עם גופך, הכסף שלך, הזוגיות או האין זוגיות שלך, בני משפחתך, העולם… לפרטים נוספים ולמועדים הקרובים בקרי בעמוד הפייסבוק.

לדף העסקי של שרונה

עלית אפשטיין – פלדנקרייז מהבית

עלית, מורה ומטפלת מוסמכת תנחה ותלמד אתכם, כל זה בנוחות מבלי לצאת מהבית (ZOOM) במקצועויות ועם יחס אישי. פלדנקרייז- פעילות גופנית עדינה המשכללת את היציבה, ומשחררת מכאבים.
– מתאים לגברים ונשים בכל הגילאים.
– אין צורך בניסיון מוקדם.
לדף העסקי של עלית