אז קודם כל, מי אני? 

אני אנדי, נעים להכיר. מאמנת אישית ועיסקית, ובעלת שנים רבות של ניסיון בגיבוש ובהתווית האסטרטגיה העסקית של כמה מהחברות המובילות במשק הישראלי. בכובעי הנוסף הייתי שותפה לשליחות עמותת פעמונים, אשר מסייעת למשפחות להגיע להתנהלות כלכלית נכונה, ללא מינוסים וללא חובות.

אבל קודם כל ולפני הכל, אני אשה ואני אמא חד הורית ל- 2 נערים מתבגרים. כמו כל כך רבים מדורינו, לא לימדו אותי כיצד להתנהל עם כסף. לא למדתי איך ועל מה להוציא כסף, איך לחסוך אותו ובטח שלא איך להשקיע אותו. התנהלות כלכלית טובה נחשבה ל – "לימדי מקצוע ומצאי עבודה טובה", כאשר החרדה הגדולה ביותר היתה "שחס וחלילה לא יפטרו אותך". אולי חלקיכן יכולות להתחבר לווייב הזה.

למדתי בדרך הקשה איך מתנהלים ב"אין", כאשר התנהלות בעייתית של בן הזוג שלי בזמנו הותירה אותי עם חשבון בנק מוגבל בגיל 28 ו – 50 ₪ בשבוע לקניות בסופר. זה הרגע שבו התחילה להתגבש בי ההחלטה – אם אין אני לי, מי לי?

ללא תואר אקדמי ועם משכורת לא גבוהה החלטתי שאני אהיה עצמאית כלכלית. עם התובנה הזו יצאתי לדרך. גמלתי בליבי החלטה שאת המטרות והחלומות שלי אשיג, כישלון זו לא אופציה.

למדתי, חקרתי, ניסיתי, נכשלתי וניסיתי שוב עד שהגעתי לנקודה שבה אני יכולה להגיד שעשיתי את זה, ועכשיו אני מרגישה שהזמן נכון לשחרר את המידע שצברתי אל העולם, אליכן.

הקמתי את מאמאנטו, על מנת לשתף אותך ולתת לך את הכלים שלמדתי וצברתי לאורך הדרך, כדי שגם את תוכלי לבחור אילו חיים את רוצה ואיזו אישה ואמא את רוצה להיות.

תודה שבחרת להצטרף למסע שלי ולהפוך אותו למסע שלנו.

באהבה, אני

מה הייעוד שלי?

יצרתי את מאמאנטו עבורנו, נשים ככלל ועבור אמהות שמגדלות ילדים לבד בפרט – אמהות חד הוריות, אמהות יחידניות ונשים גרושות עם ילדים, כל אחת עם המבנה המשפחתי שלה, עם הסיפור שלה ועם העולם האישי והייחודי שלה.

מאמאנטו נוצרה על מנת להיות פלטפורמה שבה נוכל לנתב יחד את ההתמודדות היומיומית עם העולם, ההתמודדות עם לגדל ילדים לבד, לנהל כספים לבד, לאהוב לבד ולתפעל הכל לבד. כאן נוכל להיות ביחד. אנחנו ניצבות מול אתגרים וקשיים מידי יום, כאשר רבים מאתגרים אלו לא בשליטתנו. אבל מה שכן בשליטתנו הוא כיצד אנחנו בוחרות להתמודד עם האתגרים האלו.

כאן במאמאנטו תוכלי לקבל את הכלים, הידע והכוח להיות המאמא של החיים שלך!

הצטרפי אלינו לקהילת מאמאנטו בפייסבוק 

להצטרפות לקהילה שלנו
הורות. מאמאנטו. נטו אמא נטו עצמאות כלכלית

ילדים זה ברכה

להיות האמא הטובה ביותר שאת יכולה להיות

אשמח לקבל כלים
הלוואות והשקעות. מאמאנטו. נטו אמא נטו עצמאות כלכלית

יצירת הכנסה נוספת

דרכים פשוטות להגדיל את ההכנסה שלך

איך אני מייצרת עוד כסף?

המאמא שבתוכך

טיפים וכלים להגברת המוטיבציה והכוח הפנימי

כן, אני זקוקה לכוחות
תקציב וכל השאר. מאמאנטו. נטו אמא נטו עצמאות כלכלית

תקציב. וכל השאר

לבנות תקציב שיאפשר לך לעשות את השינוי

איך אני בונה תקציב?
תקציב וכל השאר. מאמאנטו. נטו אמא נטו עצמאות כלכלית

אנחנו כאן בשבילך

מאגר היועצות שלנו לתמיכה, עצה והכוונה.

לקהילת היועצות
קורסים והדרכות. מאמאנטו. נטו אמא נטו עצמאות כלכלית

הטבות ומתנות ב – ♥

כשאתה נותן ומתרוקן זו הקרבה, כשאתה נותן ומתמלא זו אהבה | נורית גוילי

לדף הטבות ומתנות